Krówki reklamowe rozdawane u fryzjera

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe

W salonach fryzjerskich klientki nierzadko spędzają po kilka godzin. Wiele zależy oczywiście od rodzaju wykonywanej usługi. Nie mniej jednak w czasie, kiedy kliencki znajdują się na terenie salonu fryzjerskiego, należy o nie odpowiednio zadbać. Oczywiście zaoferowanie filiżanki kawy czy herbaty, to właściwie standardowe zachowanie w dzisiejszych czasach. nie mniej jednak przydałby się jeszcze jakiś słodki upominek, który uprzyjemniłaby oczekiwania na zakończenie lub rozpoczęcie usługi. Dlatego też warto pomyśleć o tego rodzaju gadżetach reklamowych, które zostałyby umieszczone w miejscu łatwo dostępnym dla klientek w salonie fryzjerskim.Najlepiej, jeśli będzie to niewielki poczęstunek w formie jakichś cukierków. W takim przypadku jak najbardziej mogą zostać wykorzystane, chociażby krówki reklamowe. Wiele osób lubi tego rodzaju słodycze, dlatego powinny ucieszyć klientki, które znajdują się w salonie fryzjerskim. Ponieważ mają stanowić one umilenie czasu kiedy oczekuje się na swoją kolejkę, to powinny być umieszczone w miejscu oczekiwania. Jednym słowem krówki należy położyć na stoliku obok foteli, na których klientki czekają, aż fryzjer zajmie się ich włosami.

Jednocześnie nie należy zapominać o klientach, które już siedzą na fotelach fryzjerskich. Wszak niektóre zabiegi fryzjerskie wymagają czasu, dlatego krówki reklamowe dla takich pań również powinny być dostępne. Można kilka cukierków położyć obok filiżanki z kawą, którą klienta otrzyma, jak tylko usiądzie na fotelu fryzjerskim. Można także umieścić tego rodzaju gadżety reklamowe w koszyczku, który będzie znajdował się an stoliku przed takim stanowiskiem pracy fryzjera. Najważniejsze, by klientka miała do nich łatwy dostęp i mogła się swobodnie częstować.

Jednym słowem krówki reklamowe w salonie fryzjerskim to bardzo dobry pomysł. Dlatego właśnie tego rodzaju gadżety reklamowe powinny być wykorzystywane do promowania usług fryzjerskich. By tak się jednak stało, to na cukierkach koniecznie muszą znaleźć się nadruki reklamowe. Ponieważ krówki są niewielkie, to wystarczy ograniczyć się do umieszczenia na nich logo salonu fryzjerskiego.